Geoblog.pl    robas    Podróże    Maroko 2015 czyli szkoda czasu i nerwów    Nareszcie w domu

Nareszcie w domu

Polska, Poznań

Podsumowując, bardzo nas zmęczyły te wakacje i pierwszy raz czekaliśmy, aż się skończą. Przykładem może być pytanie jakie mi zadała Kinga jeszcze w Maroku: Długo jeszcze tu musimy być? To była nasza pierwsza wakacyjna wtopa i powiem jak w tytule. Gdyby ktoś miał ochotę pojechać do Maroka to szkoda czasu i nerwów, są dużo fajniejsze miejsca na świecie.

BPE
BPE - 2017-01-08 16:09
a mnie jednak nie zniechęciliście i nadal Maroko jest na mojej liście marzeń ........... mam namiar na hotel który wszyscy są zachwyceni :-)

migot
migot - 2017-04-09 14:27
No jak to różne można mieć doświadczenia... Co prawda mnie też mocno Maroko zmęczyło, i co do kultury targowania, nachalnych sprzedawców i różnych krętaczy to chyba najgorsze miejsce jakie odwiedziłam (jednak z jednymi z najpiękniejszych pamiątek - więc jak tu unikać zakupów?) - ale jako kraj zdecydowanie jeden z najbardziej różnorodnych i pięknych w jakich byłam... Jako taka znajomość francuskiego pewnie pomogła, szczególnie z wynajęciem samochodu.

Pewnie nie macie zamiaru wracać do Maroka, ale chyba sporo świetnych miejsc ominęliście - może jeszcze kiedyś będzie warto dać mu szanse ;)?

margot
margot - 2018-01-25 16:57
Mnie też niestety Maroko zmęczyło, nigdy więcej, są inne piękne kraje z przyjaznymi tubylcami...targowanie targowaniem, ale nieustanne wciskanie wszystkiego nawet po grzecznym podziękowaniu i zaczepianie kobiet jest męczące na dłuższą metę, może wycieczki z biurami podróży mają łatwiej ....widoki widokami wszędzie są piękne i tez nie wrócę w te rejony chyba że za 50 lat jak wyjdą na ludzi :)))

robas
Robert