Geoblog.pl    robas    Podróże    Kuba i Meksyk - zimą pod palmami    Powrót do domu
2017
lut

Powrót do domu

Polska
Polska, Poznań

Z lotniska transfer na parking i dalej nawigacja poprowadziła nas plątaniną holenderskich autostrad. Gdyby nie nawigacja namordowalibyśmy się żeby wyjechać na właściwą drogę. Po ciemku w padającym śniegu jechać tylko na znaki byłoby ciężko. W pewnym momencie śnieg zaczął padać tak mocno że z trzech pasów na autostradzie przejezdny zrobił się tylko jeden i to na zasadzie że jedzie tir 60 na godzinę i rozgarnia śnieg a za nim grzecznie w rządku osobówki i nikt nawet nie pomyśli żeby zabrać się za wyprzedzanie. Na granicy holendersko – niemieckiej przestało padać jak by ktoś nożem uciął. Teraz w poprzek całych Niemiec do Świecka i dalej do Poznania. Sukcesywnie im bliżej domu tym bardziej spadała temperatura by w Poznaniu pokazać -8 stopni. Do domu zajechaliśmy coś koło czwartej nad ranem. Wnieśliśmy bagaże i padliśmy umordowani podróżą, ale było warto. Kiedy tutaj wszyscy marzli my leżeliśmy na słonecznych plażach.

robas
Robert
zwiedził 14.5% świata (29 państw)
Zasoby: 263 wpisy263 125 komentarzy125 2580 zdjęć2580 39 plików multimedialnych39

29.01.2017 - 13.02.2017

04.09.2015 - 13.09.2015