Geoblog.pl    robas    Podróże    Grecja 2011    Plaża i odpoczynek

Plaża i odpoczynek

Grecja
Grecja, Néoi Póroi

Pierwsze trzy dni na miejscu spędzamy oczywiście na plaży i kąpaniu się w morzu. Woda jest rewelacyjnie ciepła, na plaży pełno muszelek, a ciepły wiatr i słońce szybko zabarwiają naszą skórę na brązowo. Dni upływają na słodkim lenistwie. Rano śniadania na które składa się miejscowe pszenne pieczywo, ogórki, pomidorki, ser feta lub tzatziki i co tam popadnie. Na plażę zabieramy jakieś owoce. Mamy naprawdę blisko, tylko przez ulicę. Całe dnie spędzamy na wylegiwaniu się i pływaniu w morzu. Wieczorami zawsze sałatka grecka i butelka wina na tarasie, z którego mamy fantastyczny widok. Na wprost widzimy Morze Egejskie, a po lewej zachód słońca za masywem Olimpu.

BoRa
BoRa - 2015-01-11 16:01
Wybieram się w tego lata do Grecji, wiec z przyjemnością i zaciekawieniem czytam Twoje wspomnienia.
pozdrawiam

robas
robas - 2015-01-12 14:20
Uwielbiam i polecam Grecję. Będziesz się dobrze bawić, tam zawsze jest co robić. Piękne plaże, ciepła woda, pyszne jedzenie, wino, ogromna ilość zabytków, góry, każdy znajdzie coś dla siebie.

BoRa
BoRa - 2015-02-08 21:03