Geoblog.pl    robas    Podróże    Kuba i Meksyk - zimą pod palmami    Dzisiaj też jedziemy na plażę
2017
lut

Dzisiaj też jedziemy na plażę

Kuba
Kuba, Playa del Este

Jak w tytule. Kolejny dzień jedziemy miejskim autobusem na plażę. Tym razem idziemy kawałek dalej i leżymy sobie pod palmami. Jest wspaniale. Ludzi niewiele, a widoki fantastyczne.
Po powrocie do Hawany idziemy do małej knajpki przy Parku Centralnym. Znaleźliśmy ją już wczoraj. To typowy fast food, menu obrazkowe, przynajmniej zrozumiałe. Pizza – tak to nazwijmy podana na kartce z drukarki i makaron z serem i kleksem sosu pomidorowego o szumnej nazwie spaghetti, to nasza dzisiejsza obiadokolacja. Po drodze zachodzimy też do piekarni i kupujemy bułki, którymi się dopchamy. Wieczorem wychodzimy do knajpy na mojito i cuba libre. Ceny w knajpie takie, że za jednego drinka w sklepie obok jest cała butelka Havana Club.

wiza na Kubę
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza na Kubę. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy na Kubę, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.

robas
Robert
zwiedził 14.5% świata (29 państw)
Zasoby: 263 wpisy263 125 komentarzy125 2580 zdjęć2580 39 plików multimedialnych39

29.01.2017 - 13.02.2017

04.09.2015 - 13.09.2015